Wysoka jakość porcelany z hurtowni

Chciałabym kupić sobie elegancki serwis obiadowy dla sześciu osób. Od dawna marzyłam o tym, aby mieć serwis z porcelany, ale dotąd nie było mnie stać. Postanowiłam, że przez kilka miesięcy będę odkładać pieniądze na ten cel. Udało mi się uzbierać osiemset złotych i mam nadzieję, że taka kwota w zupełności wystarczy. Chciałabym znaleźć serwis obiadowy, który ma bogate zdobienia najlepiej w postaci kwiecistych ornamentów. Widziałam u swojej znajomej piękną zastawę z kremowej porcelany z ręcznie malowanymi wzorami. To właśnie ona poleciła mi hurtownię i dała do niej numer kontaktowy.

Niskie ceny serwisów obiadowych w popularnej hurtowni

hurtownia porcelanyWejdę zaraz na stronę polecanej hurtowni porcelany  i poszukam ciekawego serwisu obiadowego. Interesuje mnie serwis, który można kupić do ośmiuset złotych. Przeglądam właśnie dostępną ofertę i jestem zadowolona, bo wybór jest naprawdę szeroki. W tej hurtowni porcelany ponad połowa asortymentu została objęta dwudziestoprocentową zniżką. Jeden z serwisów obiadowych szczególnie przypadł mi do gustu. Jest to komplet sześciu głębokich i płaskich talerzy oraz sześciu miseczek. W zestawie jest też sosjerka, imbryk i musztardniczka. Ten zestaw porcelany ma ręcznie malowane zdobienia w postaci małych kwiatuszków. Ta hurtownia porcelany oferuje do każdego serwisu dodatkowe dwie filiżanki z kremowej porcelany. Serwis posiada dwuletnią gwarancję i możliwość jego zwrotu w ciągu czternastu dni. Ten zestaw prezentuje się bardzo okazale i kunsztownie. Serwis porcelanowy przedstawia klasyczny styl z elementami rokoko. Talerze maja niebanalne kształty i złote zdobienia na końcach. Powiem szczerze, że tak pięknego kompletu dawno nie widziałam. Nie będę się już dłużej zastanawiać, tylko od razu złożę zamówienie w tej hurtowni. Za cały serwis zapłacę sześćset złotych, co jest prawdziwą okazją. Od końcowej ceny należy jeszcze odjąć dwudziestoprocentowy rabat, czyli sto dwadzieścia złote.

Złożyłam zamówienie i teraz pozostało tylko czekać na dostawę. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to duża oszczędność. Ten serwis obiadowy ma do mnie dotrzeć w ciągu pięciu dni roboczych, czyli najpóźniej w czwartek. Już nie mogę się doczekać, kiedy wraz z moją rodziną zasiądę do wspólnego stołu. Każda potrawa podana na tak ekskluzywnym talerzu będzie smakować lepiej. Nawet tak proste danie jak ziemniaki z jajkiem sadzonym, zaczną smakować po królewsku, jeżeli odpowiednio je podam. Każdy zasługuje na odrobinę luksusu, którym jest z pewnością porcelana.

Wysoka jakość porcelany z hurtowni
Przewiń do góry