Szeroki wybór pojazdów na akumulator

Zastanawiam się, co kupić mojemu siostrzeńcowi na urodziny. W zasadzie, to niczego mu nie brakuje i ma pełno różnych zabawek. Z tego, co się orientuję, to od jakiegoś czasu podobają mu się motorki na akumulator, bo autko już posiada. Muszę się zorientować, ile taki motorek może kosztować, bo mam ograniczony budżet. Na prezent mogę przeznaczyć tylko pięćset pięćdziesiąt złotych, bo tyle udało mi się odłożyć. Wejdę zaraz na stronę sklepu z pojazdami akumulatorowymi i poszukam ciekawej oferty. Musze się pośpieszyć, bo do urodzin pozostało sześć dni.

Niskie ceny pojazdów akumulatorowych w sklepie internetowym

pojazdy akumulatorowe dla dzieciMuszę przyznać, że oferta sprzedażowa w tym sklepie z zabawkami jest bardzo szeroka. Interesuje mnie skuter policyjny, bo Piotruś uwielbia bawić się w policjantów i złodziei. Zależy mi na tym, aby pojazd był dwukołowy i miał wskaźnik naładowania akumulatora, bo jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeden model skutera policyjnego jest wyjątkowo ciekawy. Pojazd ma niebieski kolor, nowoczesny panel z funkcja podłączenia USB. Pojazd posiada wgrane piosenki taneczne i klasyczne. Ciekawą rzeczą jest to, że skuter posiada także dźwięk odpalania silnika i świecące koła. Takie pojazdy akumulatorowe dla dzieci kosztują około czterystu złotych i osiągają maksymalną prędkość pięciu kilometrów na godzinę. Sklep objął cały asortyment rabatem w wysokości czterdziestu procent, ale tylko do północy. Grzechem byłoby nie skorzystać z tej oferty, więc zaraz zamówię wybrany skuter policyjny. W promocji są auta na akumulator, motorki i skutery dla dzieci. Muszę poinformować o tej zniżce swoją koleżankę, która też planuje kupić swojemu dziecku podobną zabawkę. Piotruś dostał w ubiegłym roku na gwiazdkę autko i już zdążył się nim znudzić, to teraz przyszła pora na skuter. Do skutera dodany jest gratis kask wykonany z solidnego tworzywa, aby jazda była bezpieczniejsza. Przesyłka jest darmowa, a dostawa ekspresowa – mogę spodziewać się produktu w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Jestem przekonana, że Piotruś będzie zachwycony tym prezentem. Kupię mu jeszcze trochę słodyczy, bo udało mi się dużo oszczędzić. Pojazd posiada dwuletnią gwarancję, co mnie bardzo cieszy. Obawiam się tylko, że jak mój synek zobaczy taki skuter, to też sobie zażyczy na zbliżające się urodziny. Musiałabym wtedy w ciągu miesiąca uzbierać tak dużą kwotę, co graniczy z cudem. Ostatnio straciłam pracę i ledwo wiążę koniec z końcem. Dobrze, że mój synek jest na tyle dojrzały, że rozumie moją nieciekawą sytuację materialną. 

Szeroki wybór pojazdów na akumulator
Przewiń do góry