Strefa najlepszej zabawy dla dzieci

Czasami nadchodzi taki dzień w roku, kiedy trzeba urządzić świetną zabawę dla dzieci – najczęściej są to urodziny lub imieniny naszej pociechy. Tylko, skoro niekiedy ciężko ogarnąć to jedno, swoje, jak nagle zająć się dziesięcioma czy piętnastoma? Nie samo widmo rozweselonej grupy jest przerażające, ale sytuacja zupełnie odwrotna – gdy to na urodzinach mojego dziecka wszyscy się nudzą. Jak potem miałabym wytłumaczyć to wszystko córce? Całe szczęście, są specjaliści, którzy przychodzą z odsieczą. 

Stolica zabawy – sala dla dzieci 

sala zabaw dla dzieci warszawaOczywiście, najważniejsza jest dobra zabawa wszystkich gości. By móc otrzymać taki właśnie efekt końcowy – uśmiech każdego dziecka – na taką salę zabaw musi składać się wiele czynników razem. Na szczęście nasza stolica daje tak wielki wybór, że można jedynie krzyknąć – sala zabaw dla dzieci warszawa to najlepszy wybór! Najpierw trzeba sprawdzić, co na sali w ogóle mają – duży basen z piłeczkami koniecznie musi mieć zjeżdżalnie (bez niej może się znudzić dzieciom o wiele szybciej), stół z piłkarzykami (jeśli wiemy, że przyjdzie o wiele więcej chłopców, to najlepiej, by były co najmniej dwa stoły, o jeden mogą zacząć się kłótnie, a tego nigdy bym nie chciała) i tor przeszkód (akcesoria muszą być wykonane z miękkiej pianki, dookoła materace, tunele nie mogą być zbyt wąskie, by i dzieci o większych gabarytach mogły się swobodnie bawić. Jeśli z tuneli stworzony jest labirynt – to wielki plus). Te trzy rzeczy – basen, stół z piłkarzykami, tor przeszkód – to takie must have wśród sal zabaw. Dzieci uwielbią też technologie, jakżeby inaczej – więc telewizor czy zestaw do karaoke też koniecznie musi być. Dobrze też jest, gdy na życzenie pracownicy mogą trochę zmienić wystrój, dostosować go bardziej pod dziewczynki, czy bardziej pod chłopców. Bardzo osiągalnym, a wręcz popularnym marzeniem są urodziny tematyczne – na przykład, jak w przypadku mojej córki – przyjęcie z salą tak skomponowaną, by tematycznie zgadzała się z jej ulubioną bajką. Tutaj przechodzimy do najważniejszego punktu, a jednocześnie takiego, który najłatwiej może umknąć – samych pracowników. To ważne, by mieli kompetencje, przynajmniej kurs animatora dziecięcego, ale nie tylko papierki są istotne – podejście do dzieci, umiejętność zabawienia ich. To niemal sztuka, ale osiągalna sztuka. 

Taka sala zabaw, gdy chce się na niej urządzić przyjęcie dla swojego dziecka, musi mieć różnorodne wyposażenie i wiele możliwości, ale najważniejsze – oddaną swojej pracy obsługę, która „zna się na rzeczy”. Bez tego ostatniego nawet najlepiej wyposażona strefa dla dziecka może być po prostu nudna, a tego nikt nie chce. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzi coś tak ważnego, jak urodzinowa impreza naszej pociechy. 

Strefa najlepszej zabawy dla dzieci
Przewiń do góry