Smaczne kanapki z automatu

Wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych wprowadzono do sprzedaży pierwszy automat vendingowy, które nie musiał być obsługiwany przez sprzedawcę. Niewiele czasu minęło i klienci się przekonali do takiego sposobu dokonywania zakupów. Wkrótce w kraju pojawiły się setki takich urządzeń, a ich oferta asortymentowa do dzisiaj się konsekwentnie poszerza. W Polsce pierwsze modele do sprzedaży vendingowej pojawiły się na początku dwudziestego wieku.

Gdzie znajdziemy automaty vendingowe z kanapkami?

automat vendingowy z kanapkamiKażdy z nas czasem ma ochotę na coś słodkiego, dopada go głód w ciągu dnia lub czuje silne pragnienie, które musi szybko ugasić. Zaspokojenia tych potrzeb można szukać w sklepach spożywczych lub w automatach vendingowych, których jest już całkiem sporo w naszym kraju. Najczęściej znajdziemy je w prywatnych przychodniach, na stacjach kolejowych i autobusowych czy w dużych zakładach pracy. Przeważnie kupimy w nich słodkie i słone przekąski, napoje pakowane w butelkach i puszkach lub gorące napoje takie jak kawa, herbata czy czekolada. Jednak coraz częściej klienci wybierają automat vendingowy z kanapkami, który świetnie się sprawdza w placówkach oświatowych czy na uczelniach. Są to najczęściej modele oferujące wyłącznie kanapki w różnej formie. Kilka rodzajów pieczywa, dodatki warzywne w różnych proporcjach czy ich wielkość. Z pewnością każdy klient znajdzie kanapkę idealną dla siebie, gdyż w jednym automacie pomieści się a kilkanaście ich rodzajów. Wewnątrz urządzenia vendingowego znajduje się wbudowany agregat chłodniczy, który utrzymuje stałą niską temperaturę, dzięki czemu kanapki mogą w nim się znajdować do kilku dni i cały czas będą świeże. Automaty vendingowe mają budowę modułową, czyli że można je dowolnie ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób kompleksową powierzchnię sprzedażową. Poza kanapkami, automaty mogą sprzedawać słodycze w postaci słonych i słodkich przekąsek, które będą się znajdowały w jednej maszynie. Półki mają możliwość regulacji, więc bez kłopotu dopasujemy je do wymagań asortymentu.

Kanapki z automatów są świetnym rozwiązaniem w nagłych wypadkach lub kiedy zapomnieliśmy zabrać ze sobą do pracy drugiego śniadania. Dokonywanie zakupów w nich jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka chwil. Nie trzeba stać w kolejkach, ani mieć wyliczonej gotówki, ponieważ automat obsługuje karty i też wydaje resztę. Przedsiębiorcy mogą zakupić taki automat bezpośrednio u producenta lub u pośredników. Można go także wydzierżawić lub wynająć na określony czas, żeby sprawdzić taką formę sprzedaży.

Smaczne kanapki z automatu
Przewiń do góry