Modna, elegancka granatowa sukienka z baskinką

Komunie, wesele, firmowe spotkania po pracy, urodziny zazwyczaj są okazja do spędzenia ciekawie czas, do spotkanie nowych ludzi, albo do odświeżenia starych znajomości. Takie imprezy oczywiście również są okazja do zabawy oczywiscie. Jednak na pewno nie jedna kobieta przed taka imprezą intensywnie musiała się zastanowić, w co ma się ubrać, jakie buty założyć. W końcu wszystkie takie okazje wymagają odpowiedniej oprawy, wymagają odpowiedniego przygotowania się, w tym również właśnie dobranie odpowiedniej garderoby. Oczywiście pierwsze pytanie zazwyczaj brzmi czy założyć coś, co mamy już w szafie, czy jednak kupić nową sukienkę. W takiej sytuacji moim zdaniem nowe jest zawsze lepsze.

Szukam eleganckiej granatowej sukienki z baskinką

elegancka granatowa sukienka z baskinkąJa sama w przyszłym tygodniu wybieram się na wesele mojej kuzynki. dlatego też już od jakiegoś czasu przeglądam sukienki, buty, torebki w różnych sklepach, przejrzałam już różne sklepy zarówno sklepów zarówno online jak sklepów stacjonarnych. Nie miałam jeszcze wybranej konkretnej sukienki, jednak wiedziałam już, że modna, elegancka granatowa sukienka z baskinką będzie dobrym pomysłem. W jednym sklepie już nawet taką widziałam, jednak nie mieli mojego rozmiaru. Dlatego nadal Szukam eleganckiej granatowej sukienki z baskinką. Ale mam jeszcze chwilę, więc myślę, że uda mi się znaleźć odpowiednią sukienkę na wesele. Tym bardziej, że mam również już upatrzone buty, torebkę oraz szal do okrycia się, jeśli byłoby zimno tego dnia. Wszystkie te dostatki zdecydowałam się kupić w kolorze srebrnym. Oczywiście jeszcze ich nie kupiłam. W pierwszej kolejności muszę znaleźć sukienkę, jednak kiedy już ją znajdę, nie będę tracić czasu na poszukiwanie dodatki do sukienki. Uważam, że granatowa sukienka i srebrne dodatki to będzie na pewno zgrany zespół. Ponadto pewnie zdecyduje się również na srebrne, szare cienie, cała więc moja stylizacja będzie spójna i ładnie będzie się komponować.

Przynajmniej mam taką nadzieję. Tym bardziej, że udało mi się znaleźć elegancką granatową sukienkę z baskinką w moim rozmiarze. Byłam więc w siódmym niebie, tym bardziej, że wesele zbliżało się wielkimi krokami. Ale jako że wszystkie dodatki miałam już wybrane pozostało mi kupienie ich, przemyślenie sprawy z makijażem oraz fryzurą, i mogłam powoli się szykować na wesele. Wiedziałam, że będę niedobrze bawić, tym bardziej, że byłam naprawdę zadowolona z mojej kreacji, a to nie zawsze  się zdarza. Z niecierpliwością wiec czekałam na wesele oraz ślub mojej kuzynki i jej przyszłego męża.

Modna, elegancka granatowa sukienka z baskinką
Przewiń do góry