Korekta rysów twarzy przy użyciu Neauvia Intense

W obecnych czasach ogromny nacisk kładzie się na wygląd zewnętrzny oraz piękne i szczupłe ciało. Presja otoczenia oraz panujące trendy coraz częściej wymuszają na kobietach i mężczyznach stosowanie różnorodnych technik umożliwiających zachowanie młodego i zdrowego wyglądu oraz szczupłej sylwetki. Dlatego w ostatnich czasach bardzo dużą popularnością cieszą się zabiegi poprawiające urodę wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Najczęściej wykonywane są zabiegi modelujące i korygujące rysy twarzy, powiększanie ust, a także usuwanie zmarszczek i bruzd.

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

korekcyjna neauvia intenseDo zabiegów wykorzystywany jest botoks, kwas hialuronowy oraz specjalne koktajle witaminowo- rewitalizujące. Na rynku dostępnych jest wiele produktów renomowanych światowych producentów, które gwarantują bardzo szybkie i spektakularne efekty odmłodzenia skóry. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stosowane są w przypadku zmarszczek i bruzd oraz spadku napięcia i elastyczności skóry. Dzięki iniekcjom z takich preparatów jak Neauvia Intense można w szybki sposób pozbyć się zmarszczek mimicznych, wokół oczu i ust, bruzd wargowo nosowych. Innowacyjna i korekcyjna Neauvia Intense stosowana jest również do wolumetrii twarzy. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego i zastosowaniu polimerów PGE do jego usieciowania, zapewnia fantastyczne efekty objętościowe, idealnie kształtujące miejsce zastrzyku. Powolna biodegradacja gwarantuje długotrwały rezultat, a wymodelowane policzki, podbródek i nos nadają twarzy naturalny wygląd. Preparat charakteryzuje się łatwą adaptacją w tkance, dzięki temu efekt zabiegu jest bardzo naturalny. Konturowanie twarzy za pomocą Neauvia utrzymuje się do roku czasu dzięki powolnemu syntetyzowania kwasu przez organizm. Neauvia Intense to jeden z najlepszych wypełniaczy dostępnych na rynku, stosowany w wielu gabinetach kosmetycznych do profesjonalnych zabiegów upiększających. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, a ich okres utrzymywania się uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań genetycznych. Ceny zabiegów uzależnione są od ilości zużytego preparatu, a także prestiżu salonu kosmetycznego.

Obecnie zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stanowią jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Dzięki małej inwazyjności i dużej skuteczności zastępują chirurgiczne metody poprawiania urody. Są bezpieczniejsze i zdecydowanie tańsze, a komfort zabiegu znacznie wyższy. Neauvia Intense jest preparatem nowej generacji bardzo chętnie stosowanym przez lekarzy medycyny estetycznej.

Korekta rysów twarzy przy użyciu Neauvia Intense
Przewiń do góry