Foteliki samochodowe Espiro dla większych dzieci

Dzieci tak szybko rosną i ciągle potrzebują zmian otoczenia. Nie zależnie czy to większe łózko, czy kolejna para butów każdy rodzic musi za tym nadążać. Nie inaczej wygląda kwestia wyposażenia auta do przewozu dzieci. Foteliki samochodowe mają wyznaczone odpowiednie ograniczniki co do ich użytkowania i z biegiem czasu trzeba nabyć egzemplarz dostosowany do nowych potrzeb. W takiej stacji znalazła się ostatnio moja siostra.

Fotelik Espiro Omega FX

foteliki samochodowe espiroJej synek Adaś wyrósł na dużego chłopca, a ja jako dobra ciocia postanowiłam, że zamiast kolejnych zabawek, których i tak ma całe mnóstwo zakupie mu nowy fotelik samochodowy. To taki prezent, który ucieszy nie tylko małego, ale i jego rodziców. Na urodziny dostanie mnóstwo zabawek, a mój prezent posłuży mu na dłużej. Siostra bardzo się ucieszyła i zostawiła mi wolna rękę w wyborze. Zna mnie i wie, że na zdrowiu i bezpieczeństwie dzieci nie oszczędzam i wybiorę coś naprawdę porządnego. Zatem pełna entuzjazmu udałam się do lokalnej hurtowni artykułów dziecięcych i wypytałam o wszystkie ważne według mnie aspekty. Pan sprzedawca polecił mi model Omega FX. W sprzedaży znajdują się ciekawe foteliki samochodowe Espiro, jednak ten konkretny model jest specjalnie  przystosowany dla dzieci od 15 do 36 kg. Idealnie wpasował się w schemat poszukiwanego przeze mnie fotelika. Na pierwszy rzut oka to ładny tapicerowany produkt z lekko sportowym wyglądem. Od razu widać, że jest profilowany dla starszych dzieci. Sprzedawca zwrócił moją uwagę na obecność ergonomicznych podłokietników i wygodnych zagłówków. Fotelik posiada certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia wymagania europejskiego standardu. Zaletą jest też to, że materiał można łatwo zdjąć i wyprać co na pewno ułatwi mojej siostrze utrzymanie czystości w aucie. Tym bardziej, że mały Adaś lubi sobie pochrupać herbatniki w trakcie jazdy i nakruszyć dookoła. Fotelik ma takie szerokie i wzmocnione boki dla zwiększenia komfortu jazdy. Pełno regulacji i bajerów takich jak uchwyt na kubek na pewno ucieszy zarówno moja siostrę jak i jej synka. Po za tym fotelik, który kupiłam jest w pięknych odcieniach szarości z żółtymi elementami. Bardzo ładnie się prezentuje.

Prezent bardzo spodobał się jego nowemu, małemu właścicielowi. Kiedy jeździ autem udaje, że jest kierowca rajdowym. Miałam nosa z tym sportowym wyglądam fotelika. Adaś czuje się w nim jak najprawdziwszej wyścigówce. Moja siostra tez jest bardzo zadowolona, a to dla mnie największe potwierdzenia, że dokonałam dobrego zakupu. Polecam wszystkim foteliki samochodowe Espiro. Jeśli kiedyś w przyszłości dorobię się własnego potomstwa to na pewno skorzystam z ich produktów.

Foteliki samochodowe Espiro dla większych dzieci
Przewiń do góry