Efektowne dłonie dzięki zadbanym paznokciom

Kobiety chętnie odwiedzają gabinety kosmetyczne, by zadbać o swój wygląd i urodę. Wykonują różnego rodzaju zabiegi na twarz i ciało. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi, które dbają o dłonie. Wykwalifikowana kosmetyczka dba o to, by każda klientka była zadowolona z osiągniętych efektów, dlatego proponujemy różne rodzaje manicure i pedicure, które wyglądają efektownie i stylowa.

Kosmetyczka dba o piękny wygląd paznokci 

paznokcie - kołobrzegOdpowiednie wycinanie skórek, przygotowanie paznokcia, nadanie mu właściwego kształtu, nałożenie warstwy lakieru, a także zadbanie o skórę dłoni należą do podstawowych zadań dobrej manikiurzystki. Wiele pań chętnie decyduje się na manicure hybrydowy, gdyż jest to rozwiązanie bardzo wygodne i posiada całą masę zalet. Doświadczona kosmetyczka dba, by każda klientka miała zadbane paznokcie – Kołobrzeg jest miastem, gdzie dobrych manikiurzystek nie brakuje. Dzięki nim będzie miała zadbane dłonie i paznokcie, które pozytywnie wpływają na wizerunek. Wiele pań decyduje się także na manicure żelowy oraz akrylowy. Do wykonania tego typu zabiegów konieczne jest posiadanie specjalistycznej lampy LED, która utwardza nakładaną warstwę. Zabieg taki rozpoczyna się do piłowania paznokci,  a nadania im pożądanego kształtu odsunięcia lub wycięcia skórek. Następnym krokiem jest zmatowienie płytki paznokci, a także nałożenie cienkiej warstwy bazy, która musi być utwardzona pod lampą. Następnie nakłada się pożądany przez klientkę lakier. Zaletą manicure hybrydowego jest fakt, iż jest wyjątkowo trwały, bezpieczny dla paznokci, wygląda bardzo efektownie. Z kolei manicure żelowy jest bardzo trwały, a różnego rodzaju zdobienia umożliwiają posiadanie wymarzonych paznokci. Za pomocą odpowiedniego manicure istnieje możliwość przedłużenia paznokci przy pomocy tipsów lub szablonów, metoda skutecznie wzmacnia naturalną płytkę paznokcia. Wysoka jakość sprzętu i duże doświadczenie kosmetyczki gwarantuje zadowolenie z wykonanej usługi, a paznokcie wyglądają doskonale przez długi czas. 

Każda kobieta chce posiadać piękne i zadbane dłonie, jednak nie zawsze ma czas na to, by samodzielnie wykonywać różnorodne zabiegi. Doskonałym rozwiązaniem jest wizyta u kosmetyczki, która dobierze odpowiedni manicure do oczekiwań i wymagań klientki. Dzięki temu każda kobieta będzie mogła wybrać to, co najbardziej odpowiada jej wymogom, a różnego rodzaju rozwiązania oraz specjalistyczne kosmetyki nakładane na skórę dłoni z pewnością pozytywnie wpłyną na kondycję skóry, a paznokcie będą wyglądały efektownie przez długi czas.

Efektowne dłonie dzięki zadbanym paznokciom
Przewiń do góry